0
منو دسترسی
شرایط اقساط

 

کاربر گرامی

ضمن تشکر از انتخاب باکسچی، توجه شما را به چند نکته ذیل جلب می نماییم :

 

چرا بدون بهره ؟!

هدف باکسچی این است که همه اقشار جامعه بتوانند همواره از بهترین کالاها و خدمات بهره مند شوند. در این راستا تمام تلاش خود را برای یافتن تامین کنندگان دست اول و برتر داخلی و خارجی با حذف واسطه ها انجام داده ایم. تا شما همراهان عزیز بتوانید کالا ها و خدماتی با قیمت های استثنایی و شرایط ویژه پرداخت به صورت اقساط  بدون بهره تهیه نمایید. گروه باکسچی تجربه خرید لذت بخش، آسان و مطمئن را برای شما به ارمغان می آورد.

شرایط خرید اقساطی بدون بهره کالاها و خدمات :

  1. خرید اقساطی بدون بهره فقط برای سازمان ها و ارگان های طرف قرارداد با باکسچی امکان پذیر است.
  2. قسط هر ماه ،توسط سازمان شما از حقوقتان کسر می گردد.
  3. در صورتی که خرید شما قبل از تاریخ 25 ام باشد، انتهای همان ماه مبلغ قسط اول از حقوقتان کسر می گردد و اگر خرید شما بعد از تاریخ فوق (25 ام هرماه)  باشد کسر قسط اول به دوره ی بعدی حقوقتان (حقوق ماه آتی) موکول می شود (مثلا اگرخرید در تاریخ 19 دی انجام شود کسر قسط اول از حقوق دی ماه خواهد بود و اگر خرید در تاریخ 27 دی انجام شود کسر مبلغ قسط از حقوق بهمن ماه می باشد).
  4. برای خرید اقساطی، سازمان شما سقف اعتبار تعیین می کند؛ که با توجه به آن اعتبار، قادر به انجام خرید هستید. (مثلا اگر سازمان شما سقف اعتبارتان را 10 میلیون تومان تعریف کرده باشد شما تا این مبلغ مجاز به خرید اقساطی می باشید) اما در خرید نقدی محدودیتی وجود ندارد.
  5. با توجه به محصول انتخابی شما، درصدی از مبلغ به عنوان پیش پرداخت محاسبه می گردد که در ابتدای خرید بایستی به صورت نقدی پرداخت گردد.  

​لطفا در صورت تمایل به همکاری در زمینه فروش اینترنتی کالا و خدمات بدون بهره درخواست خود را کتبا به ایمیل زیر ارسال نمایید. 

 

 

                                                                                                                                          info@boxchi.com

 

 

 

0%