0
منو دسترسی
درباره باکسچی

 باکسچی پس ازسالها فعالیت در پروژه های پیمانکاری، تجاری، طراحی و اجرای آرایه های موفق اقتصادی، پس از بررسی آمار و حقایق خروجی از پروژه های عمیق و دقیق میدانی، هم اکنون درحال اجرای پروژه عظیم وگسترده فروشگاه اینترنتی با استـراتژی  "فـروش اینتـرنتی اقسـاطی بـدون بهـره کـالا و خدمـات " به کارکنان محترم سازمان ها و ارگان های دولتی و شرکت های معتبرخصوصی و" فروش نقدی برای عموم مردم "می باشد.

 در حال حاضر فروشگاه باکسچی در زمینه عرضه محصولات دیجیتال اعم از موبایل، تبلت، لپ تاپ...، محصولات لوازم خانگی اعم از آشپزخانه، لوازم خانگی برقی و...، محصولات زیبایی و سلامت اعم از لوازم آرایشی و بهداشتی، زیورآلات، عطر،  پوشاک اعم از زنانه، مردانه، بچگانه و... فعالیت دارد و  در آینده نزدیک محصولات گسترده دیگری اعم از وسایل نقلیه، خدمات، سبد کالا، وسایل ورزشی به محصولات باکسچی اضافه خواهد شد. 

هم اینک در زمانه ای زندگی می کنیم که هرلحظه اطلاعات و شرایط پیرامون ما دست خوش تغییر است، استقبال گسترده از فضای اینترنت و قرارگرفتن آن به عنوان بخش لاینفک از زندگی افراد جامعه، ما را ناگزیر به همراهی با آن و ایجاد تغییری عظیم در دنیای کسب و کار و تجارت مان می کند. با جایگزین شدن خرید در فضای مجازی به جای خرید حضوری، صرفه جویی در زمان خرید، سهولت انجام کار و کسب سود برای همه طرفین معامله، وجود چنین مجموعه ای را ایجاب می کند. موفقیت فروشگـاه هـای اینترنتی در سطـح جهانـی و حتی کشور عزیزمان، ما را مصمم به تلاش بیشتر و بهبود مستمر فعالیت مان دراین عرصه نموده است. 

از آنجایی که سطح درآمد آحاد جامعه ما با نرخ تورم و گرانی برخی از کالا ها و خدمات همخوانی ندارد، و از نظر ما همه افراد جامعه ایرانی لایق بهره مندی از بهترین و با کیفیت ترین کالاها و خدمات هستند، این پروژه باتوجه به فروش کالا و خدمات اقساطی بدون بهره، به سهم خود می تواند گامی بلند جهت ارزش نهادن به مردم شایسته ایران بردارد.

0%