0
منو دسترسی
1396/03/17 در ساعت 10:42:07

مبل هایمان را چطور بشوییم؟

چندین روش ساده برای شستن مبلمان

مبل هایمان را چطور بشوییم؟

مبل ها را می توان با ۳ روش مختلف شست. اولین روش استفاده از بخارشوی است. شما می توانید با کمک گرفتن از بخارشوی، پارچه مبل هایتان را کاملا تمیز و حتی ضدعفونی کنید. 

روش دوم که کمی سخت تر از روش اول است، استفاده از محلول آب ولرم و شامپو فرش است. به این ترتیب شما پس از حاضرکردن این محلول باید ابری بزرگ را آغشته به آن کنید و پارچه مبل ها را از بالا به پایین با این ابر کف آلود تمیز کنید. سپس ابر خیس دیگری را روی پارچه مبل بکشید تا کف سطح پارچه از بین برود. در هر دوی این روش ها، باید مراقب باشید چوب مبل ها خیس نشوند. چوب در اثر مرطوب شدن به سرعت پوسته پوسته و سفید می شود و به مرور زمان هم ترک می خورد. 

روش سوم هم که از دو روش قبل ساده تر است، سپردن کار شستشوی مبل ها به مراکزی است که این کار را انجام  می دهند. پس از شستن مبل ها با هر روشی که برایتان راحت تر بود باید هرچه سریع تر آنها را خشک کنید تا پارچه ها از بین نروند و چروک نشوند. برای این کار می توانید از یک سشوار کمک بگیرید. البته حواستان باشد ظاهر مبل ها پس از هر بار شستشو کمی از بین می رود و دیگر آن جلای اولیه را نخواهد داشت، بنابراین هر وقت واقعا مجبور شدید، تن به شستن مبل ها بدهید.

0%